Твердопаливний котел Крафт 20 кВт 5 мм серія К (чавунний колосник)





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Твердопаливний котел Крафт 20 кВт 5 мм серія К (чавунний колосник)»
Опалювальний котел Kraft серії К 20 кВт — безкоштовна доставка додому!
Під час купівлі котла надається збільшена скидка на димохід із нержавіючої сталі!
При виборі опалювального обладнання варто враховувати його ціну і якість роботи. Твердопаливний водяний котел Kraft серії К 20 кВт відносять до традиційних моделей із чудовим співвідношенням ціни та якості. Потужності пристрою достатньо, щоб опалити будинок або виробниче приміщення з площею 200 м². Котел серії К належить до сегменту традиційного горіння. Час роботи на дровах становить до 5-6 годин, на вугіллі - до 10-12 годин.
Котел на твердому паливі Крафт серія К виконаний зі сталі 5 мм.
Можливо купити цей котел з автоматикою, а також замовити модель з водонаповненою колосниковою решіткою, збільшеною топкою і завантажувальним вікном - E new.
Основні характеристики водяного котла Крафт 20К
Надійність конструкції на дровах зумовлена товщиною сталі, з якої виконано корпус. Сучасні технології обробки металу товщиною 5 мм вивели у світ лінійку котлів Kraft з високими характеристиками. Колосник зроблений зі щільного чавуну, який тримає високу температуру і не піддається тимчасовій деформації.
Високий ККД пристрою (не менше 85%) економить паливо, водночас виробляючи достатню кількість тепла для підтримання затишку і комфортної температури в будинку. Вага твердопаливного водяного котла - 157 кг.
Особливості дров'яного котла Kraft К 20 кВт:
- висока тепловіддача;
- сталь 5 мм;
- висока тепловіддача.
За допомогою ручного регулювання подачі повітря на дров'яному котлі можна налаштовувати котел на тривале горіння або використовувати для цього автоматику, або механічний регулятор тяги.
Комплектація: клапан безпеки, набір для чищення, паспорт.
Додатково до твердопаливного котла можна придбати: регулятор тяги, комплект автоматики.


Конструкція і робота котла Kraft серії К 20 кВт
Класичний котел на твердому паливі лінійки Крафт К працює на всіх видах твердого палива: вугільному брикеті, брусі, дровах, обрізках і спресованій деревині. Широкий вибір палива дає можливість економити на обігріві будинку за рахунок його тривалого горіння.
Усередині сталевої конструкції розташована конвекційна частина, нижче розташована топка, де відбувається вироблення тепла. Уся отримана енергія спрямовується на водяний контур. Опалювальний прилад добре утеплений, тому втрат тепла немає. У зоні прогорання закладки палива знаходяться чавунні колосники. Попіл, що зібрався, потрапляє в їхні отвори і падає в зольний ящик. Зольник легко чистити: для цього не знадобиться відкривання дверцят.
Щоб твердопаливний водяний котел купити, потрібно звернутися до менеджера нашого магазину опалювальних пристроїв «Ochag». Приємні ціни та навчений персонал здивують найвибагливішого клієнта, а широкий вибір продукції дасть змогу підібрати оптимальне рішення для обігріву будинку.

| Параметри | Одиниця вимірювання | Значення |
|---|---|---|
| B | мм | 500 |
| B1 | мм | 440 |
| H | мм | 1140 |
| H1 | мм | 945 |
| H2 | мм | 154 |
| L | мм | 840 |
| L1 | мм | 760 |
| L2 | мм | 610 |
| Параметри | Одиниця вимірювання | Значення |
|---|---|---|
| Номінальна потужність (теплопродуктивність) котла | кВт | 20 |
| Орієнтовна опалювальна площа до | м2 | 200 |
| Паливо | - | дрова, антрацит, кам'яне вугілля |
| ККД (номінальне), не менш ніж | % | 85 |
| Площа поверхні теплообміну | м2 | 2 |
| Параметри топки | ||
|---|---|---|
| Глибина | мм | 405 |
| Ширина | мм | 260 |
| Об'єм | дм3 | 50 |
| Водяна ємність котла | л | 59 |
| Вага котла без води | кг | 157 |
| Необхідна тяга топкових газів | Па | 23-35 |
| Температура топкових газів на виході з котла | °C | 100-180 |
| Рекомендована мінімальна температура води | °C | 58 |
| Максимальна температура води | °C | 90 |
| Номінальний (максимальний робочий) тиск води | МПа | 0.15 |
| Випробувальний тиск води | МПа | 0.3 |
| Споживання електроенергії, не більш ніж | Вт | 85 |
| Розміри завантажувальних дверцят | ||
|---|---|---|
| Висота | мм | 155 |
| Ширина | мм | 220 |
| Діаметр патрубків прямий і зворотний мережевий води (Ду) | мм | 40 |
| Діаметр патрубка під запобіжний клапан (Ду) | мм | 15 |
| З'єднувальний зовнішній діаметр димоходу | мм | 158 |
| Рекомендовані параметри димоходу | ||
|---|---|---|
| Площа перерізу | см2 | 201 |
| Внутрішній діаметр | мм | 160 |
| Висота (мінімечно допустима) | м | 6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 58 град. |
| Максимальна температура димових газів | 90 град. |
| Вага | 157 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1140 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 840 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Необхідна тяга топкових газів, Па | 23-35 |
| Глибина L, мм | 840 |
| Внутрішній діаметр димоходу, мм | 160 |
| Висота Н1, мм | 945 |
| Обсяг топки, дм. куб. | 50 |
| Висота Н, мм | 1140 |
| Глибина L1, мм | 760 |
| Висота Н2, мм | 154 |
| Ширина, мм | 500 |
| Колосники | Чавунні |
| Площа поверхні теплообміну, м. кв. | 2 |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 5 мм |
| Плита | Немає |
| Температура топкових газів на виході з котла,°С | 100-180 |
| Максимальна температура води,°С | 90 |
| Площа перерізу димоходу, див. кв. | 201 |
| Водяна ємність котла, л | 59 |
| Діаметр патрубків прямої та зворотної мережної води (Ду) ,мм | 40 |
| Діаметр патрубка під запобіжний клапан (Ду), мм | 15 |
| Випробувальний тиск води, МПа | 0.3 |
| З'єднувальний зовнішній діаметр димоходу, мм | 158 |
| Глибина L2, мм | 610 |
| Номінальний (максимальний робочий) тиск води, МПа | 0.15 |
| Рекомендована мінімальна температура води, З | 58 |
| Ширина В1, мм | 440 мм |
| Орієнтовна опалювальна площа до, м2 | 200 |
| ККД (номінальна), не менше%, | 85 |
| Ширина завантажувальних дверцят (мм) | 220 |
| Висота завантажувальних дверцят (мм) | 155 |
| Висота димоходу (мінімально допустима), м | 6 |
| Розмір топки ШхГ, мм | 260х405 |
- Ціна: 33 600 ₴








