Твердопаливний котел Крафт 16 кВт 5 мм серія К (чавунний колосник)





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Твердопаливний котел Крафт 16 кВт 5 мм серія К (чавунний колосник)»
Котел опалювальний на твердому паливі Kraft серія К 16 кВт
Під час купівлі котла надається збільшена скидка на димохід із нержавіючої сталі!
Налаштування обігріву будинку, котеджу або складського приміщення - важлива частина підготовки до холодного періоду року. Твердопаливний котел Kraft серії К 16 кВт впорається з цим завданням найкраще. Пристрій застосовують у приміщеннях до 160 м². Головна перевага моделі - приємна ціна в поєднанні з високою якістю матеріалів конструкції. Час роботи на дровах становить до 5-6 годин, на вугіллі - до 10-12 годин.
Котел на твердому паливі Крафт серія К виконаний зі сталі 5 мм.
Можливо купити цей котел з автоматикою, а також замовити аналогічну модель з водонаповненою колосниковою решіткою - E new.
Основні характеристики опалювального приладу Крафт 16К
Виготовлений котел твердопаливний з жаростійкої сталі, товщиною 5 мм. Колосник виконаний із суцільнолитого чавуну. Сучасні технології обробки металу дають змогу виготовляти вироби без бульбашок повітря всередині.
Вага твердопаливної конструкції без води становить 145 кг. Щільна жароміцна сталь робить опалювальний котел надійним і герметичним. Устаткування повністю безпечне, всі прилеглі елементи не пропускають дим у приміщення. Коефіцієнт корисної дії пристрою - понад 85%.
Базова версія твердопаливного котла незалежна і працює без електроніки. Регулювання тяги здійснюється вручну або за допомогою механічного регулятора температури. Також у верхній частині розташований шибер, що змінює положення. З його допомогою можна відрегулювати силу тяги і налаштувати правильну роботу в режимі тривалого горіння.

Особливості котла опалювального твердопаливного Крафт 16 К:
- можливість вибирати економне й ефективне паливо;
- високе тепловіддання та регулювання тривалості горіння;
- якісне складання та матеріали конструкції котла;
- безкоштовна доставка.

| Параметри | Одиниця вимірювання | Значення |
|---|---|---|
| B | мм | 500 |
| B1 | мм | 440 |
| H | мм | 1040 |
| H1 | мм | 855 |
| H2 | мм | 154 |
| L | мм | 840 |
| L1 | мм | 760 |
| L2 | мм | 610 |
Комплектація: клапан безпеки, набір для чищення, паспорт.
Додатково до твердопаливного котла можна придбати: регулятор тяги, комплект автоматики.

Конструкція і робота твердопаливного котла Kraft серії К 16 кВт
Котел опалювальний твердопаливний працює на вугіллі, брикетах, дровах і деревних обрізках. Можливість обирати паливо заощадить кошти, може збільшити ефективність котла або підібрати найповільніше паливо, що повільно згорає.
Дрова або вугілля закладаються за допомогою спеціальних дверцят. Усередині топки паливо прогорає і передає високу температуру водяній сорочці, яка, своєю чергою, забезпечує тіло всередині приміщення. Під паливом розташовані колосники, крізь отвори в них зсипається зола в окремий ящик. Його легко можна очистити за необхідності.
Купити твердопаливний котел Kraft серії К потужністю 16 кВт можна в нашому спеціалізованому магазині «Ochag». Широкий асортимент, приємні ціни та ввічливий персонал, готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину - те, чим ми пишаємося і пропонуємо кожному клієнту.
| Параметри | Одиниця вимірювання | Значення |
|---|---|---|
| Номінальна потужність (теплопродуктивність) котла | кВт | 16 |
| Орієнтовна опалювальна площа до | м2 | 160 |
| Паливо | - | дрова, антрацит, кам'яне вугілля |
| ККД (номінальне), не менш ніж | % | 85 |
| Площа поверхні теплообміну | м2 | 1.7 |
| Параметри топки | ||
|---|---|---|
| Глибина | мм | 405 |
| Ширина | мм | 260 |
| Об'єм | дм3 | 42 |
| Водяна ємність котла | л | 50 |
| Вага котла без води | кг | 145 |
| Необхідна тяга топкових газів | Па | 23-35 |
| Температура топкових газів на виході з котла | °C | 100-180 |
| Рекомендована мінімальна температура води | °C | 58 |
| Максимальна температура води | °C | 90 |
| Номінальний (максимальний робочий) тиск води | МПа | 0.15 |
| Випробувальний тиск води | МПа | 0.3 |
| Споживання електроенергії, не більш ніж | Вт | 85 |
| Розміри завантажувальних дверцят | ||
|---|---|---|
| Висота | мм | 155 |
| Ширина | мм | 220 |
| Діаметр патрубків прямий і зворотний мережевий води (Ду) | мм | 40 |
| Діаметр патрубка під запобіжний клапан (Ду) | мм | 15 |
| З'єднувальний зовнішній діаметр димоходу | мм | 138 |
| Рекомендовані параметри димоходу | ||
|---|---|---|
| Площа перерізу | см2 | 154 |
| Внутрішній діаметр | мм | 140 |
| Висота (мінімечно допустима) | м | 6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 58 град. |
| Максимальна температура димових газів | 90 град. |
| Вага | 145 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1040 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 840 мм |
| Діаметр димоходу | 140 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина В1, мм | 440 |
| Глибина L, мм | 840 |
| Внутрішній діаметр димоходу, мм | 140 |
| Висота Н1, мм | 855 |
| Висота Н, мм | 1040 |
| Глибина L1, мм | 760 |
| Висота Н2, мм | 154 |
| Ширина, мм | 500 |
| Колосники | Чавунні |
| Площа поверхні теплообміну, м. кв. | 1.7 |
| Товщина використовуваної сталі, мм | 5 мм |
| Плита | Немає |
| Максимальна температура води,°С | 90 |
| Площа перерізу димоходу, див. кв. | 154 |
| Обсяг топки, дм. куб. | 42 |
| Водяна ємність котла, л | 50 |
| Діаметр патрубків прямої та зворотної мережної води (Ду) ,мм | 40 |
| Діаметр патрубка під запобіжний клапан (Ду), мм | 15 |
| Випробувальний тиск води, МПа | 0.3 |
| З'єднувальний зовнішній діаметр димоходу, мм | 138 |
| Глибина L2, мм | 610 |
| Номінальний (максимальний робочий) тиск води, МПа | 0.15 |
| Рекомендована мінімальна температура води, З | 58 |
| Орієнтовна опалювальна площа до, м2 | 160 |
| Ширина завантажувальних дверцят (мм) | 220 |
| Висота завантажувальних дверцят (мм) | 155 |
| Температура топкових газів на виході з котла, °C | 100-180 |
| Необхідна тяга топкових газів | 23-35 |
| Висота димоходу (мінімально допустима), м | 6 |
| Розмір топки ШхГ, мм | 260х405 |
- Ціна: 30 500 ₴







