Піч для лазні Kastor SAGA 22 без виносу
6-8мм 22м³
Подарунок


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч для лазні Kastor SAGA 22 без виносу»
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Піч топка дров'яна Kastor SAGA 22 в сауну без виносної топки (Фінляндія)
Можливий самовивіз продукції в Києві або відправлення в Україні!
Топка для сауни SAGA 22 призначена для парних об'ємів 12-22 кубічних метрів. Котел має внутрішню топку. Модельний ряд Kastor містить також камінці з виносом для закладання дров із кімнати відпочинку.
Під час виробництва лазневих печей Kastor використовується жаростійка високолегована сталь фінської прокатки 6-8 мм.
Технічні дані — у закладці "Характеристики", завантажити паспорт можна в закладці "Специфікація".

Повний асортимент банних печей представлений у каталозі продукції.
Супутні товари: димохід, двері і вікна, баки, сітки для камення, бондарні вироби, освітлення, каміння.


Під час купівлі печі для лазні надається СКИДКА на димохід із неіржавкої сталі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kastor |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вага | 93 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 585 мм |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 825 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид пального | дрова |
| Кількість каменів, кг | 150 |
| Паливний канал | без виносу |
| Об'єм парної | 18-20 м3 |
| Дверка | Скло |
| Товщина матеріалу камери згоряння, мм | нержавіюча сталь |
- Ціна: 113 630 ₴



