Коптильня гарячого копчення 1,5 мм 500х300х350 мм + ТЕРМОМЕТР з нержавіючої сталі з гідрозатвором





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Коптильня гарячого копчення 1,5 мм 500х300х350 мм + ТЕРМОМЕТР з нержавіючої сталі з гідрозатвором»
КОПТИЛЬНЯ З ХАРЧОВОЇ НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ ТОВЩИНОЮ 1.5 ММ 500X300X350 З КРИШКОЮ «БУДИНОЧКОМ»+ПРОВІСНЕ КОПЧЕННЯ
Додатково до коптильні можна замовити підставку під коптильню, шланг для відведення диму на вулицю, нитку для перев'язки продуктів, нітритну сіль, тріску.
Також можна приварити штуцер для приєднання димогенератора і купити маленький димогенератор для холодного копчення до 3 годин роботи або великий димогенератор до 6-8 годин роботи.
Відмінна коптильня для регулярного використання. НОВИНКА! Реалізована можливість коптити продукти в підвішеному стані!
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Разове завантаження продукту м'ясо/риба: 5/4 кг
Вага: 9.5 кг
Товщина металу: 1.5 мм
габаритні Розміри: 500x300x300 мм.
Розміри коптильної камери: 450Х250Х250 мм.
Кількість рівнів решіток: 2
Обсяг коптильної камери: 32 літри.
ТОВЩИНА КОРПУСУ КОПТИЛЬНІ 1.5 ММ
-
Решітки і піддон і корпус виконані з харчової нержавіючої сталі, товщина корпуса 1.5 мм.
-
Має малу вагу, легко взяти з собою на пікнік або риболовлю.
-
2 ярусу решіток дозволяють закоптити до 5 кг продуктів за раз.
-
Решітки з нержавіючої сталі не залишають темних слідів на продуктах.
-
Гідрозатвор не дає виходити диму назовні, тому коптильнею можна користуватися прямо на кухні.
КРИШКА «БУДИНОЧКОМ» — ЗАХИСТ ВІД КАПАЄ КОНДЕНСАТУ+ДОДАТКОВИЙ КОРИСНИЙ ОБ'ЄМ КОПТИЛЬНОЇ КАМЕРИ
Ніяких крапель конденсату. Краплі стікають по схилах кришки в гідрозатвор і не псують зовнішній вигляд і смак копченостей!
ПРОВЕСНОЕ КОПЧЕННЯ. ІДЕАЛЬНО ДЛЯ М'ЯСНИХ БАЛИКІВ І НЕ ТІЛЬКИ!
Під кришкою знаходиться горизонтальна напрямна з гачками для підвішування продуктів. 5 гачків з нержавійки в комплекті.
Маючи коптильню, Ви завжди можете приємно провести час у компанії друзів або близьких, приготувати, наприклад, курячі крильця гарячого копчення і насолодитися неповторним ароматом і смаком самостійно приготованих копченостей.Дана модель коптильні досить містка, в ній можна приготувати 4-5 кг продуктів за один раз, а прибравши одну з двох решіток, можна буде закоптити навіть цілу курку!
Коптильня і решітки виготовлені з нержавіючої сталі, що значно підвищує термін її експлуатації (до 25 років).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Джерело диму | Тріска |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 5 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 500 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Висота коптильні | 300 мм |
| Вага | 9 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 250 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Наявність гідрозатвори | Є |
| Тип коптильні | На дровах, на вугіллі, на газу, на електроплиті |
| Термометр | В комплекті |
| Матеріал коптильні | Нержавіюча сталь 1,5 мм |
| Розове завантаження коптильні, кг | 4/5 |
- Ціна: Ціну уточнюйте







