COZY 18 піч для лазні та сауни дров'яна без виносу товщина металу 5 мм





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «COZY 18 піч для лазні та сауни дров'яна без виносу товщина металу 5 мм»
Піч для лазні та сауни COZY 18 на дровах без виносу
Дров'яна піч COZY 18 - це піч для лазні та сауни об'ємом до 18 куб.м. Піч має укорочений паливний канал, що дозволяє закладати дрова в приміщенні парної і милуватися горінням.
Дров'яна піч COZY 18 виготовлена в Естонії. Піч має не тільки ряд ефективних нюансів конструкції, а й привабливий зовнішній вигляд. Дуже красиво виглядає сітка для каменів, яка оточує топкову частину. У сітку печі поміщається 160 кг каміння. Поливаючи камені водою, можна отримувати вологе тепло.
Топкова частина виготовлена з жаростійкої конструкційної сталі марки S235 товщиною 5 мм.
Для розсіювання полум'я і збільшення тепловіддачі у верхній частині топки передбачений відбійник товщиною 10 мм. Такий захист топкової камери забезпечує довговічність експлуатації банної печі.
Особливістю моделі COZY 18 є наявність ефективної потрійної подачі повітря для горіння. Перша частина повітря подається через колосникову решітку печі за допомогою висувного зольного ящика. Друга частина повітря «заходить» через спеціальні повітряні канали і потрапляє в середню частину топки. Третя частина припливу повітря забезпечується трубами, які розташовані на стелі топки. В результаті чого, згорає не тільки паливо, а й догорають димові гази, виділяючи додаткове тепло, скорочується витрата дров на 25-40%.

Переваги дров'яної печі для лазні COZY 18:
- гарний скандинавський дизайн;
- якісна сталь топкової частини 5-10 мм;
- жаростійкі скляні дверцята;
- компактні розміри і мінімальна допустима відстань до найближчих поверхонь 23 см;
- ефективна потрійна система подачі повітря;
- допалювання димових газів;
- містка сітка для 160 кг каміння.

Супутні товари: димохід, двері і вікна, баки, сітки для каменів, бондарні вироби, освітлення, каміння.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COZY |
| Країна виробник | Естонія |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вага | 72 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 499 мм |
| Висота | 756 мм |
| Глибина | 625 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Паливний канал | без виносу |
| Вага каменів, кг | 160 |
| Об'єм парної | 12-16 м3 |
| Дверка | Скло |
| Товщина матеріалу камери згоряння, мм | 5 мм |
- Ціна: 64 209 ₴



