Коптильня гарячого копчення "М" з термометром 500х300х300 мм, 1,5 мм метал + подарунок





Коптильня для гарячого копчення зі звичайного металу 1.5 мм
Базовий комплект:
- 2-х ярусна решітка для горизонтального копчення;
- 3 гачки для для вертикального копчення;
- піддон для збору жиру;
- інструкція з експлуатації;
- професійний біміталевий термометр.
Для зручності обслуговування коптильні, можна купити піддон для тріски (легко витягти і помити після використання).
Технічні характеристики:
Місткість - до 6 кг.
Габаритні розміри - 500х300х300мм.
Товщина металу - 1.5 мм.
Вага - 8 кг.
При замовленні коптильні ПОДАРУНОК:
Щепа для копчення 0.5 кг;
Спеції для маринування продуктів 1 шт;
Брошура з рецептами 1 шт.
Додатково можна купити гачки, шприц для маринування, нітритну сіль, шпагат для обв'язування, шланг для відведення диму, спеції для курки, риби, цифровий високоточний термометр для вимірювання температури в середині продукту, тріску, запасні нержавіючі решітки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 500 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Висота коптильні | 300 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип коптильні | На дровах, на вугіллі, на газу, на електроплиті |
| Розове завантаження коптильні, кг | 5/6 |
| Матеріал коптильні | Сталь |
- Ціна: 1 649 ₴

