Сталева щітка для чищення котла ф 80 мм ЛЮКС





Сталеві щітки для чищення котлів на твердому паливі ➦ Інтернет-магазин Осаг
Щітку для котла можна приєднати до ручці-тримачу завдовжки 0,8 або 1 метр.
Щоб чистити опалювальний прилад на дровах, знадобиться спеціальний інструмент. У магазині Зачаг можна купити йорші 25-100 мм і ручки-подовжувачі, а також хімічні засоби для котлів.

Сталева щітка в ідеалі має застосовуватися після хімічного впливу. Очисили порошкоподібного типу сприяють повному зміні структури нальоту сажі, унаслідок чого механічна дія щіткою буде легшою.
Щітка для чищення котла сталева забезпечить безпечне використання твердопаливного обладнання. Після механічного прибирання теплообмінник котла позбавиться нагару сажі, що поверне номінальний ККД і позбавить проблем із тягою.
Купити щітку з металу для чищення твердопаливних котлів недорого можна в магазині опалювальної техніки Очаг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр щітки | 80 мм |
| Діаметр | ф25мм |
| Різьба | М12 |
| Матеріал щітки | Сталь |
- Ціна: 145 ₴


