COZY 18 SW піч для лазні та сауни дров'яна без виносу товщина металу 5 мм





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «COZY 18 SW піч для лазні та сауни дров'яна без виносу товщина металу 5 мм»
Піч для лазні та сауни COZY 18 SW на дровах без виносу
COZY 18 SW - це вишуканий дизайн і висока якість естонського виробництва. Дров'яна піч COZY 18 SW відмінно впорається з прогріванням парної до 18 м.куб. Модель COZY 18 SW топиться з приміщення лазні.
Піч COZY 18 SW виділяється якісним складанням і ефективною конструкцією. При виробництві використовуються матеріали високої якості, а також надійна фурнітура і лакофарбове покриття.
Особливістю дров'яної моделі є містка сітка для 160 кг каміння. Камні не тільки акумулюють тепло, а й екранують жорстке випромінювання від металевих поверхонь, а також дають можливість отримати пар.
Топка котла COZY 18 SW зроблена з жароміцної конструкційної сталі марки S235 товщиною 5 мм. Для збільшення тепловідбору і розподілу тепла у верхній частині топки передбачений відбійник товщиною 10 мм. Таке посилення топки забезпечує довговічність експлуатації дров'яної печі.
Перевагою печі для лазні COZY 18 SW є спеціальна потрійна система подачі повітря. Завдяки потрійній подачі повітря досягається економія палива на 25-40%, а також допалювання димових газів. Повітря для горіння надходить під колосникову решітку через зольник, також через спеціальні канали в середину топки, а також через верхню частину через труби в стелі печі.
Переваги дров'яної печі COZY 18 SW:
- гарний дизайн;
- якісна сталь топки 5 мм з посиленням до 10 мм;
- жаростійке скло в дверцятах печі;
- компактні габарити;
- мінімальна допустима відстань до найближчих поверхонь 23 см;
- ефективна потрійна система надходження повітря;
- допалювання диму;
- містка сітка для 160 кг каменів.

Супутні товари: димохід, двері і вікна, баки, сітки для каменів, бондарні вироби, освітлення, каміння.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COZY |
| Країна виробник | Естонія |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вага | 95 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 871 мм |
| Глибина | 651 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Паливний канал | без виносу |
| Вага каменів, кг | 160 |
| Об'єм парної | 12-16 м3 |
| Дверка | Скло |
| Товщина матеріалу камери згоряння, мм | 5 мм |
- Ціна: 74 949 ₴




