Теплогенератор твердопаливний Dragon ТТГ-РТ 25 кВт (4К-2 мм) Protech





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Теплогенератор твердопаливний Dragon ТТГ-РТ 25 кВт (4К-2 мм) Protech»
Теплогенератор на твердому паливі повітряний ТТГ-РТ 25 кВт (4К-2 мм) Protech
Технічні дані та інструкція розміщені в закладках "Характеристики" й "Специфікація".
+ Безкоштовна доставка!
+ Скидка на димохід!
Теплогенератор твердопаливний Dragon ТТГ-РТ 25 кВт (4К-2 мм) Protech використовується для повітряного нагрівання приміщень до 250 м2. Паливо — дрова, вугілля, брикети, відходи деревообробки та меблевого виробництва.
Теплогенератор на дровах комплектується автоматикою керування, осьовим вентилятором обдування теплообмінника та вентилятором подавання повітря для горіння.
Топкова камера теплогенератора на твердому паливі виготовлена зі сталі 4 мм з облицюванням шамотом. Зовнішня повітряна сорочка опалювального приладу зроблена зі сталі 2 мм.
Повітряний теплогенератор використовується для обігрівання промислових об'єктів, складських приміщень, ангарів, СТО, гаражів, приміщень сільськогосподарського призначення.

Усі моделі теплогенераторів тут

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protech |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 кг |
| Потужність номінальна | 25 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Висота | 1320 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Види палива | |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова, Тирса, Торф, Тріска |
| Користувацькі характеристики | |
| Обсяг топки, л | 110 л |
| Продуктивність вентилятора, м. куб/год | 3800 |
| Розмір завантажувального люка, мм | 300х190 |
| Діапазон регулювання температури, ° с | 45/85 |
| Температура відхідних газів, ° с | 250 |
| Діаметр патрубка воздуховода, мм | 150 |
| Параметри електромережі, В/Гц | 220/50 |
| Розрідження в димоході хв, Па | 15 Па |
| Споживана потужність, Вт | 230 Вт |
- Ціна: 43 960 ₴


