Каменки для сауни і лазні EcoFlame SAM D-12 12 кВт + пульт CON6 напольна




Електрокам'янка EcoFlame SAM D 12/15/18/21/25 (12/15/18/21/25 кВт) з Виносним Пультом CON6) в КОМПЛЕКТІ
Серія потужних електропечей від EcoFlame SAM D представлена в різних модифікаціях– 12, 15, 18, 21, 25. Число позначає потужність печі і здатність електрокам'янки нагріти приміщення відповідно 10-18, 14-24, 17-29, 20-32, 36-45 куб.м.
Така широка лінійка охоплює всі запити щодо організації саун різних розмірів. Дизайн будь електрокам'янки серії SAM D захоплює своєю вишуканістю і мінімалізмом.
Прямоугольной формы корпус из нержавеющей стали декорирован по углам пластинами, что делает модель уникальной по стилю. Мощные ТЭНы высокого качества быстро прогревают парилку и имеют долгие сроки эксплуатации. Выносной пульт управления обеспечивает слаженную работу электрокаменки и позволяет прогревать парилку свыше 100 градусов.
Благодаря выносу блока управления за пределы парилки, можно не заходя внутрь выставлять время и температуру нагрева, регулировать вентиляцию и освещение, контролировать все показатели системы.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 12 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення печі | побутова |
| Об'єм парної (м. куб) | 10-18 |
| Підключення (Вольт) | 220/380 |
| Вага каменів (кг) | 60 |
- Ціна: 28 061 ₴

