Електрокаменка для сауни і лазні EcoFlame AMC-60 STJ 6 кВт настінна


Піч EcoFlame - це спеціальна лазня, яка працює від електричного струму (220 в або 380В), призначена для обігрівання повітря в сауні і створення рясного пара в парній.
Бюджетна електрокаменка бренду EcoFlame серії AMC STJ пропонує у двох варіантах: для маленьких парилок розміром до 9 куб.м модель AMC 60 STJ і для приміщень трохи більші за 13 кубів. – AMC 90 STJ.
Міцна тверда шкіра електропечі має високу жаростійку шкіру. Виносний корпус з високоякісних матеріалів має протикорозійні властивості. Гальванізовані оцинковані пластини всередині шкіри збільшують твердість конструкції.
Обігрівши приміщення за допомогою електрокамінь цієї серії відбувається за допомогою якісних тенесів, які за годину роботи створюють відповідну атмосферу в парильнику. Робототою ТЕНів можна керувати з вбудованим до блока управління, який дозволяє визначати час роботи, налаштовувати температуру і підтримувати її на одному рівні. На корпусі камінці швидко прогріваються і генерують якісний лазень під час легкого зрошення.
Електрокаменки для лазні EcoFlame є гідною альтернативою пічкам на дровах.
Електрокаменки простіше у обслуговуванні, і по ефективності - Ні в чому не поступаються дров'яним печалями.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 6 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вид пального | Електрика |
| Розташування печі | Підвісне |
| Стан | Новий |
| Площа обігріву | 3 кв.м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення печі | побутова |
| Об'єм парної (м. куб) | 5-9 |
| Підключення (Вольт) | 220/380 |
| Вага каменів (кг) | 18 |
- Ціна: 10 144 ₴

